СтартПосуд

м. Одеса, Вул. Середньофонтанська, 19г. ТЦ Кристал; (093) 829 19 62; ‎(067) 203 29 38

0 товар (товарів) - 0.00$

Ваш кошик порожній

Купити посуд в Одесі

Ви переїхали в новий будинок або квартиру і почали обживатися. Звичайно, першим ділом ви зробите косметичний або капітальний ремонт (в залежності від ваших потреб і фінансів), а вже потім задумаєтеся про оснащення будинку, в тому числі і кухні.

Оснащення кухні - це не тільки вся необхідна техніка, якісні меблі, але і наявність сучасного посуду, яка дозволяє готувати здорову і смачну їжу! В Інтернет-магазині «Старт Посуд» ви знайдете ви з легкістю знайдете посуд як від вітчизняних, так і від відомих світових виробників. Ми пропонуємо низьку ціну на всі товари, що робить процес вибору якісного посуду простим і приємним.

Дешевий і якісний посуд для різних потреб.

Сьогодні різноманітність кухонного посуду просто вражає. Щодня виробники випускають на ринок все нове і нове приладдя, які покликані вирішити навіть найменші і прості завдання на кухні і полегшити життя домогосподаркам. Але із зростанням асортименту, змінюються і вимоги, які висуваються користувачами сучасного кухонного обладнання. Якщо ще вчора, основних вимог було всього три: функціональність, надійність і естетичний зовнішній вигляд, то сьогодні посуд повинна бути:

1. Виготовленої з екологічно чистих матеріалів - харчова сталь, скло, кераміка ті інше. Саме ці матеріали не дозволяють потрапляти в їжу під час приготування, мікрочастинок посуду, можуть бути канцерогенними і не справляють негативного впливу на наше здоров'я.

2. Мати антипригарне покриття - пройшли ті часи, коли домогосподарки змушені були ретельно контролювати процес приготування, стежачи за тим, щоб страва не прилипло і не пригоріло до стінок і дна посуду. Антипригарне покриття повинно полегшити процес приготування, і миття посуду.

3. Бути термоефективним-рівномірний розподіл і акумулювання тепла-це ті вимоги, які безпосередньо впливають на процес приготування. Блюдо, яке готується швидко і рівномірно, не тільки буде більш смачним, але і корисним. Інший істотний бонус в тому, що для приготування їжі потрібно значно менше часу і газу / електроенергії.

При цьому ніхто не скасовує і тих вимог, які були раніше. Навпаки, вимоги до естетичному зовнішньому вигляду, залежать від особистих уподобань покупця, і можуть дуже сильно відрізнятися, враховуючи те, що дизайнери щодня створюють нові тренди в оформленні інтер'єру і вже важко знайти дві схожі один на одного кухні, стали ще більш жорсткими.

Інтернет-магазин посуду «Старт Посуд», при формуванні онлайн вітрини в категорії «Посуд», дотримувався вищевказаних вимог і може запропонувати широкий асортимент моделей, що охоплюють широкий спектр смакових уподобань користувачів. Купити посуд дешево, і вибрати якісний, екологічний, що має естетичний зовнішній вигляд набір-не складає труднощів, просто загляньте в каталог.

Всі моделі, представлені в нашому каталозі проілюстровані реальними фотографіями, а також детальним описом всіх характеристик, як-то матеріал, колір і розмір. Таким чином, зробити вибір буде дуже просто.

Ви можете купити в нашому магазині будь-який посуд, серед якого:< / p>

  • фарфор;
  • скло;
  • Столові прибори;< / li>
  • кухонний інвентар;
  • ножі та дошки;
  • кондитерський інвентар;
  • барний інвентар;
  • гастроємності;< / li>
  • грилі і коптильні.

Якщо ви потребуєте допомоги професіоналів у процесі вибору, або вам потрібна консультація від фахівця, ви завжди можете звернутися до менеджерів нашого магазину, які знають всі тонкощі вибору посуду, і зможуть надати професійну допомогу. Телефони можна знайти на сайті нашого магазину, в розділі «Контакти».

Ви переконаєтеся, що наш інтернет-магазин це територія якісної і в той же час, дешевої продукції.

Будь-який товар з каталогу може бути замовлений з доставкою у ваш населений пункт. Ми співпрацюємо з популярними поштовими та кур'єрськими службами, тому ви можете вибрати найбільш зручний вам спосіб доставки. Все, що від вас вимагається, це вибрати сподобався відвар і вказати найбільш кращий спосіб доставки, а також Ваші контактні дані: адреса або відділення пошти, а також ініціали і номер телефону.

Ваше замовлення вручну перевіряється перед відправкою, що нівелює можливість шлюбу. Це, в свою чергу, оберігає вас від неприємних несподіванок і додаткових витрат на зворотну пересилку, що досить часто трапляється при купівлі в Інтернеті. Товари в каталозі на 100% відповідають зображенню і мають сертифікат виробника, що свідчить про їх якість і оригінальність.

Якщо ви хочете купити посуд в Одесі, кращого варіанту, ніж інтернет-магазин «Старт посуд» вам не знайти. У нас вища якість і доступні ціни.